21.03.2023

"СХЕМИ"

Розслідування корупційних дій

Це пародія, що в деяких країнах медики і групи ризику досі не вакциновані – голова ВООЗ

Тедрос Адханом Гебреєсус
5 канал / Час. Підсумки тижня

У ВООЗ твердять: коронавірус лише посилив нерівність між країнами та людьми у світі

“Пародія” – так у ВООЗ назвали недостатньо високі темпи вакцинації у світі. Адже деякі країни ще навіть не розпочали щеплення медиків і людей із груп ризику.

 

 

Низькі темпи виробництва препаратів, а також несправедливий розподіл доз – головна перешкода на шляху до подолання пандемії, переконані в організації. У ВООЗ твердять: коронавірус лише посилив нерівність між країнами та людьми у світі. Тож і надалі закликатимуть уряди заможніших держав ділитися вакцинами з біднішими. А також запропонують виробникам шляхи допомоги у виготовленні препаратів, щоби ті могли збільшити обсяги.

“Ми закликали кожну країну почати щеплення медиків та літніх людей у перші 100 днів 2021 року. Цього тижня час спливає, вакцинацію розпочали 190 держав. Але цього замало. Це пародія, що в деяких країнах працівники охорони здоров’я та представники груп ризику залишаються повністю невакциновані. Темпи масової імунізації – занизькі”, – наголосив голова ВООЗ Тедрос Адханом Ґебреєсус.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров’я визнала нереалістичною перемогу людства над коронавірусом до кінця 2021 року.