15.04.2024

"СХЕМИ"

Розслідування корупційних дій

Чекаю часу, коли буде можливість повернутися на службу в ССО – Антоненко

Чекаю часу, коли буде можливість повернутися на службу в ССО – Антоненко
Андрій Антоненко, сержант ССО, музикант
5 канал

Сержант Сил спеціальних операцій запевнив, що не збирається йти у політику

Підозрюваний у справі Шеремета сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко чекає, коли йому зрештою дадуть змогу завершити вищу освіту, отримати офіцерське звання і повернутися на службу в ССО. Про це він сказав ефірі програми “Час Ч” на “5 каналі”.

Він відповів на запитання Романа Чайки, чи збирається повернутися до свого підрозділу, коли з нього все ж знімуть обвинувачення.

“Сержант Сил спеціальних операцій і не йшов із Сил спеціальних операцій. Він є діючим військовослужбовцем, мене там чекають. Це була позиція з самих перших днів нашого колишнього командувача Ігоря Васильовича Луньова і командирського складу. Так само це позиція нинішнього керівництва – Григорія Анатолійовича Галагана”, – сказав Антоненко.

“Мене там чекають, просто я чекаю часу, коли буде вже можливість з’явитися безпосередньо на службі. Я чекаю, коли мені повернуть можливість закінчити вищу освіту і отримати своє офіцерське звання”, – зазначив він.

Також Антоненко відповів на запитання, чи збирається він піти у політику після того, як з нього знімуть звинувачення.

“Хочу вам офіційно заявити, що Ріфмастер у політику не піде, він повертається в Сили спеціальних операцій і продовжує службу в ССО. Ріфмастер паралельно повертається на сцену, тому що це частина роботи. А політикою хай займаються люди, які там комфортно почуваються, але головне – щоб вони це робили якісно, доброчесно і на благо України. А я на благо України все ж таки послужу в Силах спеціальних операцій і поспіваю пісні”, – додав він.

Дивіться повний запис програми “Час Ч”:

 

Нагадаємо, 30 квітня Шевченківський райсуд столиці після більш як 500 днів ув’язнення змінив запобіжний захід Андрію Антоненку з утримання в СІЗО на цілодобовий домашній арешт. І зобов’язав носити електронний браслет. Антоненко залишається обвинувачуваним у вбивстві Павла Шеремета.