15.04.2024

"СХЕМИ"

Розслідування корупційних дій

Роман Левицький – що вам потрібно знати про збільшення грудей в пластичній хірургії

Збільшення грудей – це косметична хірургічна процедура, що проводиться для збільшення розміру та форми жіночих грудей. КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ  – це перевірена практика, яка пропонує найкращі та найнадійніші процедури пластичної хірургії в Україні.

У КИЇВСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ працюють хірурги з багаторічним досвідом у різних хірургічних процедурах, які можуть знадобитися пацієнтам для покращення їх зовнішнього вигляду. Більш детальна інформація щодо пропонованих процедур доступна на офіційному сайті plasticsurgery.kiev.ua

Згідно з цілями, багато жінок вирішують пройти процедуру збільшення грудей з різних причин, зокрема:

• Непропорційні розміри грудей

• Як правило, маленькі груди

• Асиметричні груди

• обвислі або вільні груди

• Нерівномірно розвинені груди

КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ — це висококваліфікований центр косметичної хірургії зі збільшення грудей та інших процедур пластичної хірургії. Їх мета-надати своїм пацієнтам найкращі високоякісні хірургічні процедури за доступними цінами та залишити позитивний слід у житті їх пацієнтів. З моменту свого створення КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ працюв над створенням надійної присутності в Інтернеті через соціальні мережі. Вони доступні на різних платформах соціальних медіа, включаючи Instagram , Facebook та Twitter . Пацієнти можуть бачити рейтинги, огляди та історії успіху пацієнтів у своїх акаунтах у соціальних мережах.

Пластичний хірург центру Роман Левицький пропонує найкращі процедури збільшення грудей, дотримуючись загальнозатверджених та рекомендованих хірургічних процедур. Перед проведенням операції хірурги з’ясовують, чи достатньо підготовлена ​​пацієнтка до хірургічного втручання, та розуміють переваги та ризики, пов’язані із збільшенням грудей. Ідеальним кандидатом для такого типу операції не повинні бути курці, вагітні та годуючі грудьми. Ідеальним пацієнтом повинна бути загалом здорова людина.

Процедури збільшення грудей можуть бути конструктивними, як це стосується хворих на рак, або косметичними операціями, зробленими в естетичних цілях для жінок, які прагнуть покращити зовнішній вигляд грудей. Процедура може використовувати будь-який з доступних двох типів імплантатів — сольові та силіконові. Сольові імплантати – це силіконові оболонки, наповнені стерильною солоною водою, яка всмоктується в організм у разі протікання після операції. Силіконові імплантати складаються з силіконових зовнішніх оболонок, наповнених силіконовим гелем, щоб імітувати справжню груди.

Хірург повинен ретельно орієнтувати пацієнта на розмір імплантату, необхідний для задоволення бажаних потреб пацієнта. Найчастіше хірурги показують на бюстгальтері імпланти різного розміру, щоб дати пацієнту чітке уявлення про кінцевий результат. Загальна анестезія є переважною, щоб забезпечити пацієнту комфорт, оскільки він буде спати протягом усієї операції. Потім хірург робить розрізи, довжина яких залежить від бажаного розміру імплантанта грудей. Імплантат можна розмістити під грудним м’язом, процес відомий як під м’язове розміщення. Крім того, імплант може бути розміщений позаду тканин молочної залози та трохи над грудним м’язом, процес відомий як піджандове або субмамарне розміщення.

Потім надрізи будуть ушиті, щоб шкіра була підтягнутою. Лінії розрізів зазвичай залишаються видимими, але з часом зникають, оскільки вони розсмоктуються. Пацієнту дають знеболюючі препарати, коли анестезія закінчується, щоб полегшити біль. Будуть певні больові відчуття, набряки та синці, але пацієнту доводиться звертатися за медичною допомогою, коли у них підвищується температура і спостерігається сильне почервоніння в області грудей, болі в грудях та задишка. Для швидкого та ефективного одужання пацієнтам рекомендується утримуватися від будь -яких важких фізичних навантажень протягом встановленого періоду.