26.04.2024

"СХЕМИ"

Розслідування корупційних дій

Озеленення в теплиці стало простим: поради щодо використання та будівництва теплиці

Будуєте теплицю https://novateplica.com.ua/uk/ чи просто думаєте та вивчаєте інформацію про тепличне садівництво? Тоді ви вже знаєте, що ми можемо зробити це легким або важким способом. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про тепличне садівництво, включаючи будівництво теплиць і те, як використовувати теплицю для вирощування рослин цілий рік.

Як використовувати теплицю

Будівництво теплиці не повинно бути складним або навіть особливо дорогим. Передумова використання теплиці також досить проста. Мета теплиці полягає в тому, щоб вирощувати або запускати рослини в сезони або в кліматі, який інакше є негостинним для проростання та росту.

Ця стаття зосереджена на легкому тепличному садівництві.

Теплиця – це постійна або тимчасова споруда, покрита напівпрозорим матеріалом, який пропускає сонячне світло та нагріває теплицю. Вентиляція необхідна для відповідного регулювання температури в теплі дні так само, як якась система опалення може знадобитися в холодні ночі або дні. Тепер, коли ви знаєте основи використання теплиці, настав час зрозуміти, як побудувати власну теплицю.

Інформація про тепличний сад: підготовка місця

Що кажуть у сфері нерухомості? Розташування, розташування, розташування. Саме це і є найважливішим критерієм, якого необхідно дотримуватися при будівництві власної теплиці. При будівництві теплиці слід передбачити повне сонячне освітлення, дренаж води та захист від вітру. Визначаючи місце розташування теплиці, враховуйте як ранкове, так і денне сонце. В ідеалі найкраще сонце весь день, але рослинам достатньо ранкового сонячного світла зі східної сторони. Зверніть увагу на будь-які листяні дерева , які можуть затіняти ділянку, і уникайте вічнозелених рослин, оскільки вони не втрачають листя та затінюють теплицю восени та взимку, коли вам потрібно максимально проникнути сонце.

Як побудувати власну теплицю

Для тепличного садівництва популярна будівля – це трубчастий каркас із вигнутим дахом, де каркас складається з труб, покритих одним або подвійним шаром ультрафіолетового захисту товстої або важчої пластикової плівки. Подвійний шар повітря, що надувається, зменшить витрати на опалення на 30 відсотків, але майте на увазі, що таке пластикове покриття, ймовірно, прослужить лише один або два роки.

Використання склопластику при будівництві теплиці продовжить термін служби на кілька років до двадцяти. Плани доступні в Інтернеті, або, якщо ви добре знаєте математику, їх можна скласти самостійно. Для тимчасової пересувної теплиці труби ПВХ можна розрізати, щоб створити раму, а потім накрити тим самим пластиковим покриттям, що й вище, більш-менш створюючи велику холодну раму.

Вентиляція та опалення теплиці

Вентиляція для садівництва в теплицях — це прості бічні або дахові вентиляційні отвори, які можна відкривати, щоб регулювати температуру навколишнього середовища: в ідеалі від  10-21 C. залежно від культури. Перед вентиляцією температуру можна підняти на 10-15 градусів. Вентилятор є ще одним гарним варіантом при будівництві теплиці з полікарбонату https://novateplica.com.ua/uk/teplitsy-iz-polikarbonata/, який проштовхує тепле повітря вниз навколо основи рослин.

Оптимально і за найдешевшого маршруту сонячне світло, що проникає в конструкцію, буде достатньо нагрівати для тепличного садівництва. Однак сонце забезпечує лише близько 25 відсотків необхідного тепла, тому слід розглянути інший спосіб обігріву.

Теплиці з сонячним опаленням невигідні у використанні, оскільки система зберігання потребує багато місця та не підтримує постійну температуру повітря. Порада щодо зменшення споживання викопного палива, якщо ви будуєте власну теплицю https://novateplica.com.ua/, — пофарбувати контейнери для рослин у чорний колір і наповнити водою, щоб зберегти тепло. Якщо будується більша або більш комерційна споруда, тоді слід встановити паровий, водогрійний, електричний або навіть невеликий газовий або масляний нагрівач. Термостат допоможе підтримувати температуру, а у випадку з будь-якими електричними нагрівальними приладами стане в нагоді резервний генератор. При будівництві теплиці розмір обігрівача (BTU/год) можна визначити шляхом множення загальної площі поверхні на нічну різницю температур між внутрішньою та зовнішньою приміщеннями на коефіцієнт тепловтрат.

Коефіцієнт тепловтрат для подвійної пластикової плівки з повітряним розділенням становить 0,7 і 1,2 для одношарової скляної, скловолоконної або пластикової плівки. Збільште, додавши 0,3 для невеликих теплиць або теплиць у вітряних районах.

При самостійному будівництві теплиці система опалення будинку не зможе обігріти прилеглу конструкцію. Це просто не впорається із завданням, тому електричний обігрівач на 220 вольт або невеликий газовий або масляний обігрівач, встановлений через кладку, повинен зробити цю справу.